Fudbaleri Veleža iskoristili su reprezentativnu pauzu za još jedan prijateljski meč u kojem su danas slavili pobjedu. Na stadionu “Salem Halilhodžić” u Jablanici Rođeni su u prijateljskoj utakmici savladali domaću Turbinu rezultatom 2:0. Nakon prvog poluvremena nije bilo golova. Izabranici Ibre Rahimića u nastavku su zaigrali konkretnije što je rezultiralo sa dva gola u mreži…
