Fudbalski klub Velež Mostar obavještava svoje članove, navijače i prijatelje Kluba da je Aldin Mešić produžio vjernost Crvenom dresu. Danas je u Press Room-u stadiona “Rođeni”, u prisustvu predsjednika Kluba Admira Rahimića i šefa stručnog štaba Ibre Rahimića, potpisan ugovor koji će ovog ofanzivca za Rođene vezati u trajanju od naredne tri godine. Aldin Mešić…
