VIDEO izvještaji selekcija Omladinske škole “Muhamed Mujić”

Pioniri Veleža (U-15) su upisali veliku pobjedu rezultatom 5:2, a protivnik im je bio Čelik iz Zenice. Dvostruki strijelci bili su Puce i Kajan, a jedan gol je dao Gosto. Zanimljivo da su svi golovi pali u drugom poluvremenu.

Kadeti Veleža (U-17) su u subotu (03.08.2019.) u okviru 3. kola Premijer lige BiH gostovali kod ekipe NK Čelik. Rezultat je bio 1:1, a strijelac gola je bio Tarik Šikalo u 34. minuti utakmice.

Juniori Veleža (U-19) su u subotu (03.08.2019.) u okviru 1. kola Premijer lige BiH gostovali kod ekipe FK Sarajevo, koje je upisalo pobjedu rezultatom 3:1. Sarajevo je povelo golom Kečanovića u 27. minuti, da bi Rođeni preko Husovića u 58. minuti poravnali na 1:1. Ipak, golovima Šuvalije (75. min) i Konjalića (86. min) Sarajevo dolazi do pobjede.