Minimalan poraz Veleža protiv Slobode

10.07.2018.

Danas je u Fojnici odigrana prijateljska utakmica između Veleža i Slobode, koja je bila bolja rezultatom 2:1.

Za Velež su danas igrali : Bobić – Dario, Zvonić, Kuduzović, Mešanović – Ćosić, Vehabović, Lucas – Behram, Mujezinović – Brandao.

Rođeni su poveli golom Vehabovića u 9. minuti, da bi Sloboda preko Livančića u 24. i Smajića u 29. minuti preokrenula rezultat na 2:1. Rezultat sa kojim se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu priliku za igru dobili su Tipura, Alikadić, Mrgan, Tahirović, Biševac, Vignati, Sarvan, Ovčina, Agović, Pranga i Puce. Golova nije bilo, tako da je utakmica završila rezultatom 2:1 za Slobodu.

Rođeni nastavljaju sa treninzima u Fojnici, a nova utakmica je za vikend protiv Mladosti DK.