Juniorska Premijer liga : Pobjeda Veleža protiv Travnika

12.08.2018.

Večeras je na pomoćnom terenu odigrana utakmica 2. kola juniorske Premijer lige BiH između FK Velež i NK Travnik. Na kraju jedne odlične utakmice, pobjeda  Veleža rezultatom 3:2.

Poveli su gosti preko Čatića u 23. minuti, da bi Husović poravnao na 1:1 u zadnjoj minuti prvog poluvremena. Travnik je opet poveo u 49. minuti preko Čatića, da bi Puce poravnao na 2:2 u 63. minuti. Pobjednički gol za Rođene postigao je Mandžuka u 81. minuti i tako postavio konačnih 3:2.

Rođeni nakon dva kola imaju 4 boda, a idućeg vikenda gostuju kod ekipe Krupe.

_ _ _ _ _ _ _ _ _

Također, sinoć je na pomoćnom terenu odigrana međunarodna prijateljska utakmica između kadetskih selekcija FK Velež i OFK Nikšić iz Crne Gore.

Rođeni su bili bolji rezultatom 9:0. Trostruki strijelac bio je Džinović, po dva gola su dali Pirija i Bašić, dok su po jedan dali Mašić i Hošo.

Narednog vikenda utakmicom protiv Troglava počinje i Omladinska liga BiH – grupa Jug, za kadete i juniore.