Juniori Veleža remijem protiv Radnika otvorili novu sezonu u okviru Premijer lige BiH

Danas su juniori Veleža gostovanjem u Bijeljini kod Radnika otvorili novu sezonu u okviru Premijer lige BiH. Na kraju, utakmica je završila rezultatom 1:1. Jedini strijelac za Rođene bio je Anes Agović.

Za juniore, koje su sa klupe predvodili treneri Pajić i Kalajdžić, danas su igrali : Aličić, Pelja, Zaimović, Vejzović, Jelovac, Dželilović, Husović, Agović, Marić, Puce, Mandžuka. Na klupi su bili Fišić, E. Rahimić, Kajtaz, Pirić, Kovačević, Demić, Bajramović.

Rođeni su poveli golom Agovića u 43. minuti, da bi Purić poravnao u 51. minuti i tako postavio konačnih 1:1.

U narednom kolu Rođeni će ugostiti vršnjake iz Travnika, utakmica koja će se igrati u nedjelju, 12.08. od 19:30h na pomoćnom terenu.