FK Goražde – FK Velež 0 : 0

Naši Rođeni su nakon 90 min osvojili bod na gostovanju kod Goražda. Meč je završen rezultatom 0:0.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo naročito lijep fudbal. Bilo je pokušaja na obje strane, Goražde je bilo nešto konkretnije u pokušajima, ali onih izrazitih šansi pred oba gola nije bilo. Goražde je najviše prijetilo iz prekida, a Rođeni preko kontri i polukontri.Na odmor se otišlo sa 0:0.

Goražde je u nastavku krenulo dosta ofanzivno prema golu Rođenih. Međutim, i pored nekoliko dobrih šansi do gola Goražde nije moglo.  S druge strane igrači Veleža su čekali šansu iz kontri, i jednu su i dočekali, ali je Ajknunić slabo šutirao. Do kraja nije bilo ozbiljnijih prilika, tako da je ostalo 0:0, što je i najrealniji rezultat.

Sastav :  Voloder, Mahinić, Jazvin, Bebanić ( 73. Memić ), Isić ( 56. Ajkunić ), Lukomirak, Količić, Tatar, Papaz, Ovčina ( 85. Uzun )  i Zvonić.

Na klupi su: Rahimić, Jakirović, Jakupović, Ćemalović.

Trener : I. Rahimić

Pomoćnici : M. Kodro, D.Ćemalović