Preokret Rođenih u Bihaću za važnu pobjedu

Danas je u okviru 17. kola Prve lige Federacije BiH odigrana utakmica između Jedinstva i Veleža. Velež je preokretom i golovima Zvonića upisao tri super važna boda.

Rođeni su istrčali u sastavu : Abdihodžić – Krcić, Mahinić, Zvonić, Petrović – Memić, Ćosić – Tatar, Rodrigo, Mujezinović – Brandao. Na klupi su bili Tipura, Mrgan, Isić, Ćemalović, Handžić, Avdić, i Cenaj.

Nuspahić je golom u 41. minuti doveo Jedinstvo u prednost, da bi kapiten Veleža, Denis Zvonić, sa dva gola donio tri super važna boda. Malo prije gola trener Rahimić je u igru uveo Dinu Ćemalovića umjesto Tatara.

U drugom poluvremenu Rođeni su morali krenuti na sve ili ništa. U 58. minuti Avdić ulazi umjesto Ćosića, da bi u 74. minuti Handžić zamjenio Memića, što je bio znak da Velež ide po gol ( ove ).

Hrabrost se isplatila. Prvo Zvonić zabija za 1:1 u 75. minuti, da bi iz penala u 80. minuti donio vrijednu pobjedu Veležu.